Vítejte ve fotbalovém klubu SOKOL Bělušice

15.ročník 2012

Vítejte na stránce sokolbelusice.websnadno.cz v sekci 15.ročník 2012

Slovácko vyhrálo v Bělušicích díky penaltám< xml:namespace prefix = o />

< xml:namespace prefix = v />

Z turnaje v malé kopané v Bělušicích. Autor: Deník/René Volf

17.7.2012 18:20

Bělušice - Vítězem jubilejního 15. ročníku turnaje v malé kopané, který se hraje pod názvem Memoriál Petra Baborovského, se stalo Slovácko. Na druhém místě skončil tým Jagerman a třetí příčku obsadila Eurovia.

„S průběhem turnaje jsem velice spokojen. I přes nepříznivou předpověď, bylo nakonec v sobotu opět moc pěkné fotbalové počasí," uvedl jeden z organizátorů Václav Klepal.

Do Bělušic zavítalo opět něco málo přes dvacet týmů a v nich se předvedla celá řada hráčů, kteří nastupovali i ve vyšších soutěžích nebo v mládežnických nejvyšších soutěžích (P. Kesner, M. Kesner, Kacafírek).

„Jsme rádi, že se k nám opět přihlásilo přes dvacet týmů. Těchto turnajů přibývá a jak mi povídal kamarád z Bečvár, tak letos měli jen devět mužstev. Takže my jsme spokojeni," podotkl Klepal. „Ačkoli nakonec Slovácko vyhrálo až na pokutové kopy, tak už po skupinách to byl můj jasný favorit na vítězství," dodal s úsměvem.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Filip Šmídek ze Slovácka, který nastřílel 13 gólů. Jeho kolega z týmu Petr Malý se zase stal nejlepším brankářem.

Pohár Obecního úřadu Bělušice získaly Bláznivé Tuklaťačky (Huťanová, Honlová, Rašmanová, Dvořáková, Madlíková, Peceková, Kabeláčová).

Pořadí: 1. Slovácko (Skalický, Šmídek, Žoha, Teplý, M. Kesner, P. Kesner, Mojžíš, Malý, Mokrý, Mikeš), 2. Jagerman Team (Kacafírek, Stoupa, Šváb, Auer, Kozel, Rejthárek, Vaněk, Lev, Vodička, Filipec), 3. Eurovia (M.  Sýkora, D. Sýkora, L. Dostál, A. Dostál, Pelant, Hovorka, Ulbrych, Kovařík, Vojtíšek, Stempák).

První tři úspěšní střelci na láhev: Jenda Poláček z Prasojdu, David Cincibus z AC Tulipán a Lukáš Šindelář z Inter Volárny.

 

Pro přehlednější úpravu sekce lze obsah rozdělit do textových "bloků". Bloky lze libovolně vytvářet, přesouvat a mazat. Jejich úpravu zahájíte dvojitým poklepáním tlačítkem myši. Textový editor se vždy spustí pouze pro vybraný blok. Jak editor pracuje, naleznete ve videoukázce.

Základní tipy:

 • Používejte často nové bloky.
 • ENTER = nový odstavec.
 • SHIFT+ENTER = nový řádek.
 • Obrázek je nejprve třeba nahrát na server přes Vložit obrázek a Správce souborů.
 • Obsah z Wordu vždy přenášejte přes Vložit z Wordu.
 • NEpoužívejte mezerník pro zarovnávání objektů.
Listování umožňuje dynamicky zobrazovat a skrývat obsahy vybraných bloků:
 • Stiskněte tlačítko listování.
 • U bloků, které mají být skryty, vyplňte nově zobrazené textové pole.
 • Všechny bloky s vyplněným listováním budou na stránkách skryty kromě prvního v pořadí.
 • Tlačítko přidat odkazy vytvoří nový blok se zástupcem, který bude na stránkách nahrazen odkazy. Tyto odkazy budou shodné s vyplněnými nadpisy u listování a budou přepínat příslušné bloky.
 • Ze všech bloků, které mají vyplněné listování, bude zobrazen vždy pouze jeden. Bloky, které nemají vyplněné listování vůbec, budou zobrazeny vždy.
 • Pokud chcete skrývat i první blok listování, vytvořte na jeho místo nový prázdný blok a použijte pro jeho nadpis výraz: %empty%
 • Chcete-li při přepnutí bloku rolovat okno na horní část bloku, přidejte za text bloku výraz: %top% (např.: Dovolená%top%)