18.ročník 2015

Tak 18. ročník je za námi. Zde malé shrnutí.

Turnaj proběhl v pohodě i přes umorné vedro. Zvítězil tým Sokola Býchory, který ve čtvrtfinále vyřadil 1:0 čtyřnásobné vítěze Slovácko.

V dresu Býchor byl největším tahounem Lukáš Hartig.

1.Sokol Býchory

2.Eurovia

3. SK Krakovany

4. Bělušice A

Nejlepší střelec Honza Malina s 12 zásahy z SK Krakovany

Nejlepší brankář Petr Kedršt ze Sokola Býchory

Na turnaji se rozloučil s rozhodčovskou kariérou Luboš Stupka a ačkoli se při střelbě na láhev netrefil, tak sklidil velký aplaus.

3 úspěšní střelci na láhev Matěj Čapek FC Real Krakovany, Jakub Jelínek Lovčická pivní peruť a ing. Radek Rejfek z Legie Zkázy.

Soupiska vítězů-Petr Kedršt,Hartig Lukáš,Hartig Lukáš ml, Havlik Olda,Martin Zach, Josef Klimeš,Jakub Vyhnánek,Petr Chlumský, Karel Koubek,Zdeněk Jirkovský,Martin Chlumský.

Rozhovor s vítězem Karlem Koubkem:Už jsem ani nevěřil, že se mi podaří v mým věku vyhrát bělušický memoriál. Dnes to bylo moje již páté finále a teprve dnes jsem tu smůlu prolomil. Moc rádi sem jezdíme hrát a doufám, že za rok se zde znovu sejdeme. Poté většina Býchorského týmu nasedla na kola na kterých přijeli a vyrazili slavit.