Vítejte ve fotbalovém klubu SOKOL Bělušice

Memoriál P. Baborovského

Propozice memoriál Petra Baborovského 2023

Dle rozlosování je každé mužstvo povinno být připraveno 5 min předem nastoupit ke svému utkání. Hraje se 2x10minut. Na změnu stran je 1 minuta.

Turnaje se účastní 25 týmů rozlosovaných do 5 skupin. První 3 týmy + jeden nejlepší ze 4. místa postupují do osmifinále.

herní plán s přibližnými časy začátku utkání bude vyvěšen na nástěnce a průběžně bude aktualizován po vyhlášení zápasu je mužstvo povinné nastoupit nejpozději do 10 min. k zápasu, jinak dojde ke kontumaci ve prospěch nastoupivšího družstva

výhra 3body, remíza 1bod, prohra 0bodů

hraje se 5+brankář, střídání hokejové, malá domů se nesmí, auty se musí vhazovat, při volném kopu je zeď vzdálena min. 5metrů, brankář smí vykopávat i vyhazovat míč kamkoliv, fauly a ostatní přestupky se posuzuji stejně jako u velké kopané

při udělení žluté karty je hráč vyloučen na 2 minuty, při udělení druhé žluté karty v jednom utkání je hráč vyloučen opět na 2 minuty, dotyčný hráč nesmí nastoupit do konce utkání, ale může nastoupit v následujícím utkání.

při udělení rovnou červené karty je hráč vyloučen na 4 minuty, dotyčný hráč nesmí nastoupit do konce utkání a ani v následujícím utkání

při inzultaci rozhodčího je vyloučeno celé družstvo z turnaje !!!

k zápasu smí nastopit pouze hráč zapsaný na soupisce týmu a se zaplaceným startovným.

hráč smí v průběhu turnaje nastoupit pouze za jeden team

soupiska týmů se uzavírá 10 minut po skončení posledního zápasu ve skupinách

při nastoupení hráče který již hrál za jiný team se kontumuje zápas v neprospěch provinivšího se mužstva

výsledek kontumovaného zápasu je 5 : 0

kapitán mužstva je povinen ihned po utkání nahlásit střelce svého mužstva a zkontrolovat zda byl výsledek zprávně zapsán do tabulky

o postupu ze skupin a určení pořadí ve skupinách rozhodují body, vzájemný zápas, rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek, penaltový rozstřel

při bodové rovnosti tří týmu rozhoduje minitabulka- rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek, penaltový rozstřel

o 4. nejlepším týmu rozhodují body,  rozdíl skóre, větší počet vstřelených branek, penaltový rozstřel

pří nerozhodném výsledku při vyřazovacích bojích se kopou pokutové kopy (serie po 3 následně již po 1) prvních 6 PK za každý team musí kopat vždy jiný hráč. Od 7. série může již kopat kdokoliv vícekrát.

Připomínáme, že se týmy převlékají kdekoliv v areálu. Šatny nejsou k dispozici. Na mytí pouze studená voda z hadice😊 Doporučujeme vzít deky a slunečníky.