Vítejte ve fotbalovém klubu SOKOL Bělušice

12.ročník 2009

12.ročník TPCA memoriálu Petra Baborovského.

1 AC Tulipán
2 Hrobníci
3 Slovácko
4 HAF HAF Team-Alíci
   
Pohár obecního úřadu Legie Zkázy(nejsimpatičtější team, který jako jediný nevstřelil ani jednu branku)
Nejlepší střelec Vladimír Novotný  15 branek AC Tulipán
Nejlepší brankář David Cincibus
střelba na láhev Zdeněk Červik Bělušice A,Hostínský Lukáš Real Gambrinus
   
   
AC Tulipán Cincibus David,Hrbek Zdeněk,Chára Ladislav,Novotný Vladimír,Vohralík Martin,Košprt Pavel,Brunclík Jan,Tenšák Milan,Filip Daniel,Kuch Václav,Kuch Jiří,Kuch Petr

A 1. SK Krakovany 9 b.
2. FC White Riders 6 b.
3. Výrazné fotbalové umění Kolín 3 b.
4. Kopos Kolín 0 b.
B 1. Světlušky 9 b.
2. Městská Policie Kolin 6 b.
3. FC BEERCELONA 3 b.
4. Legie zkázy 0 b.
C 1. HAF HAF Team-Alíci 9 b.
2. PAT a MAT Radovesnice II 4 b.
3. Inter Volárna 3 b.
4. FO FO SLZA 1 b.
D 1. AC Tulipán 7 b.
2. Real Gambrinus 5 b.
3. Hrobníci 4 b.
4. Bělušice XXL 0 b.
E 1. Náhlá směs 9 b.
2. Šanghajáci 6 b.
3. Vosek 3 b.
4. G Team 0 b.
F 1. Slovácko 9 b.
2. Opičí hory Konárovice 4 b.
3. Týnecký paviáni 4 b.
4. Sokol Sendražice 0 b.
G 1. Bělušice A 7 b.
2. GUNNERS 5 b.
3. Hospoda u Jána 3 b.
4. ČERNÝ KONĚ 1 b.

 

  osmifinále                    
A1 SK Krakovany                    
čtvrtfinále                
      Hrobníci                
                   
3.lepší Hrobníci                    
  semifinále            
        Hrobníci            
                   
B1 Světlušky                  
             
      Světlušky              
                 
F2 Opičí hory Konárovice                  
      finále        
            Hrobníci        
                   
C1 HAF HAF Team-Alíci                  
             
      HAF HAF Team-Alíci            
               
D2 Real Gambrinus                
           
        HAF HAF Team-Alíci          
                 
3.horší Týnecký paviáni                
             
      Týnecký paviáni              
                 
G1 Bělušice A                  
          vítěz    
                AC Tulipán    
                     
A2 FC White Riders                  
               
      GUNNERS              
                 
G2 GUNNERS                  
             
        Slovácko       o 3. misto  
                 
F1 Slovácko           Slovácko    
       
      Slovácko            
             
B2 Městská Policie Kolin              
           
            AC Tulipán      
                 
C2 PAT a MAT Radovesnice II               Slovácko
             
      PAT a MAT Radovesnice II            
               
E1 Náhlá směs                
           
        AC Tulipán          
                 
D1 AC Tulipán             HAF HAF Team-Alíci    
          na penalty
      AC Tulipán                
                   
E2 Šanghajáci                    
                 

TOPlist