16.ročník 2013

16. ročník je již za námi. Turnaj proběh hladce, počasí nám opět přálo a z vítěství se opět radoval tým Slovácka, který po bezbrankové remíze ve finále zvítězil na pokutové kopy nad Sokolem Býchory. Třetí misto vybojoval tým FC Katalanci SWAG z Mostu.

1. místo  Slovácko, Michal Skalický, Petr Malý, Martin Mikeš, Stanislav Mojžíš, Michal Žoha, Pavel Mokrý, Petr Kesner, Michal Kesner, Šmídek Filip, Libor Křelina,Josef Teplý,Matěj Linhart.
2.místo Sokol Býchory, Petr Kedršt, Martin Kedršt, Lukáš Hartig,Černý Jiří, Jirkovský Zdeněk,Jakub Vyhnánek,Martin Zach,Petr Chlumský,Martin Chlumský,Jaroslav Martínek,Karel Koubek, Langráf Tomáš.
3.místo FC Katalánci Swag(MOST) Miloslav Zajíc,Kobylák Ondřej,Kobylák Ladislav,David Hosnedl,Dominik Onuščák,Bartoš Marek,Macko David,Šulc Jan

nejlepší střelec Šulc Jan z FC Katalánci SWAG (15gólů)
nejlepší brankář Malý Petr Slovácko
uspěšný střelec na šampaňské Martin Vízner z AC TULIPAN